ID-HAIR2! ΜΟΝΙΜΗ ΑΠΟΤΡΙΧΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΛΕΟΝ ΕΞΕΛΙΓΜΕΝΟ DIODE LASER
Τέλος στην τριχοφυία με την καλύτερη επιστημονική πρόταση! Μόνιμα και θεαματικά αποτελέσματα που θα σας ενθουσιάσουν. Οριστική Laser Αποτρίχωση στις καλύτερες τιμές, για καλοκαιρινές εμφανίσεις χωρίς ίχνος τριχοφυΐας.
Μόνιμη αποτρίχωση γρήγορα, ανώδυνα και αποτελεσματικά με το πλέον σύγχρονο σύστημα diode & alexandrite laser iD-Hair2. Αποκτήστε λεία και απαλή επιδερμίδα με βελούδινη απαλότητα, δίνοντας τέλος στην ανεπιθύμητη τριχοφυία. Η σύγχρονη τεχνολογία του iD-Hair2 προστατεύει την επιδερμίδα, μεγιστοποιώντας την αποτελεσματικότητα της κάθε συνεδρίας, ελαχιστοποιεί τον ερεθισμό της περιοχής και προσφέρει ένα τέλειο αποτέλεσμα.
Κατάλληλο για κάθε τύπο τριχοφυίας, χρήση κάθε εποχή, και το καλοκαίρι, ακόμη και σε μαυρισμένες από τον ήλιο επιδερμίδες. Ιδανικό και για την ανδρική τριχοφυία.
Η μεγάλη μας κλινική εμπειρία και η πλέον εξειδικευμένη ομάδα Αισθητικών/ Phototherapist, υπόσχονται ένα άριστο αποτέλεσμα.
Βραβευμένο με Χρυσό Βραβείο ως η καλύτερη συσκευή laser στα Aesthetic Awards 2022
BODY:
ΧΕΡΙΑ:
FACE:
ΑΝΔΡΙΚΗ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ
Επικοινωνήστε μαζί μας στο Τηλ. 25410 72666 & 65212 ή ηλεκτρονικά στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. για να σας ενημερώσουμε, ή να προγραμματίσουμε το Ραντεβού σας. Εργαζόμαστε με προσωπικά Ραντεβού σε απόλυτα προσωπικές και εξατομικευμένες συνεδρίες.
Θα μας βρείτε: Σμύρνης 9 & Μιχαήλ Καραολή, 2ος όροφος.